Екологічний День Святого Валентина

ЕКО ДТЕУ

14 лютого, день Святого Валентина, окремий день весни, посеред зимових снігопадів. Не одну сотню років, люди по всьому світу відзначають це свято кохання. ЕкоКлуб не залишається в стороні та приймає участь у підготовці до Дня Закоханих. У минулих роках вже розповідалось про історію цього свята та різноманітні ідеї екологічних подарунків коханим. У цьому році так само буде розкрита дана тема.
У стінах КНТЕУ відбувається святкування цього дня, що на наповнене різноманітними заходами, серед яких «швидкі побачення» та офіційна реєстрація стосунків від імені університету. Як здивувати кохану людину? Зробити гарний подарунок, що матиме значення. Це може бути якась дрібничка, але та, яка нестиме в себе щось більше, ніж просто цінник. Що стосується екологічної тематики, то найкращий подарунок – це квіти. На сьогоднішній день, ми маємо можливість купувати і дарувати будь-які квіти у будь-яку пору року. Але як не помилитись? Для цього є мова квітів, яка буде у пригоді не лише цей день.
- Тюльпан - це символ любові, чуттєвої, взаємної та безтурботної.
Жовтий тюльпан немов говорить одержувачу, що в його усмішці сяє сонце.
Рожевий тюльпан - обіцянка вічної любові.
Строкаті тюльпани говорять про чарівність очей
- Троянда, справжній символ кохання, від палаючої пристрасті до ніжної посмішки
Біла троянда зріла любов, згода, чистота, вірність.
Червона троянда - символ романтичної любові і пристрасті
Жовта троянда - дружба, щастя, радість; квітка, що виражає яскравіі емоції.
Бордова троянда - палке почуття закоханості, шалена пристрасть і захоплення.
Блідо-рожева троянда - це ніжність.
Коралова троянда - бажання.
Синя - таємничість, досягнення неможливого
Червоні і білі троянди - це єдність
Червоні і жовті троянди - привітання
- Лілія сповнена значень і все залежить від її кольору, а загалом, вона означає силу і велич, красу, віру та мудрість, гордість і лицарство.
- Ірис має дуже благородну символіку, що представляє мудрість, віру, надію, доблесть, і цінність дружбу.
- Гладіолус - квітка гладіаторів, названа на честь листя, що нагадують мечі. Його сенс - це визнання щирості, постійності, кохання з першого погляду.
- Ромашки означають чистоту, невинність, вірність, красу, простоту і терпіння.
- Нарцис - це оманливі надії і бажання. А ось жовтий нарцис, говорить про повагу і винятковості людини.
- Гвоздика - це перше кохання, чарівність та вірність.
Рожева гвоздика - символ материнської любові.
Фіолетова - норовливість, непередбачуваність.
Червона гвоздика - захоплення, гордість, чарівність.
Біла - невинність, ніжність і чистота.
Смугаста гвоздика - відмова, але з жалем.

Олексій Шпита

Є багато способів сказати близькій Вам люди завітне «Я тебе кохаю» і те, що вона для Вас значить.
ЕкоКлуб вітає всіх зі святом Кохання та бажає Всім яскравих емоцій.

14.02.2017
annzo