Відкрита лекція представників компанії "PepsiCo" та громадської організації "Let`s do it Ukraine"

ЕКО ДТЕУ

3 жовтня, кафедрою "Маркетингу та реклами" було організовано зустріч студентів із менеджером зі зв'язків з громадськістю компанії "PepsiCo Ukraine" Наталією Фесюн та головою громадської організації "Let`s do it Ukraine" Юлією Мерхель.

Під час зустрічі було розглянуто питання сортування сміття з двох сторін: екологічності та соціальної відповідальності. Наталія Фесюн розповіла про досягнення компанії "PepsiCo" в Україні, як на споживчому ринку, так і в соціальній сфері. Чималі промислові потужності компанії довзоляють їй займати провідне місце на світовому ринку з виробнитва напоїв, але разом із цим, їхня соціальна політика спрямована на покращення стану навколишнього середовища та допомогу людям. Партнером компанії "PepsiCo" виступає громадська організація, що розвиває напрямок екології в Україні - "Let`s do it Ukraine". Голова організації, Юлія Мерхель, дипломований економіст, вже понад 10 років займаєтся впровадження статусу "еко" в Україні. Основним завданням організації є соціальна та освітня робота з питань сортування сміття. Під час виступу, Юлія Мерхель розповіла про особливості даного питання в Європі та важливість його розвитку в Україні.

ЕкоКлуб КНТЕУ дякує спікерам та кафедрі "Реклами та маркетингу" за проведення даної зустрічі!!

04.10.2017
остання редакція 26.11.2017