Представники Юридичної клініки КНТЕУ взяли участь у підписанні важливого для юриспруденції меморандуму

У рамках реалізації проекту «Я маю право» представники Юридичної клініки КНТЕУ (Корольков О.В.) взяли участь у підписанні Меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України та Асоціацією юридичних клінік України, яке відбулося 8 листопада 2017 року.

Від імені Міністерства юстиції України Меморандум підписав заступник Міністра Гецадзе Гія Гізойович, від імені Асоціації юридичних клінік України - виконавчий директор Асоціації Галай Андрій Олександрович.

Підписання зазначеного меморандуму дасть змогу активізувати роботу Юридичної клініки КНТЕУ та сприятиме встановленню нових контактів та партнерських відносин із Міністерством юстиції України та Асоціацією юридичних клінік.

Проект "Я маю право" спрямований на покращання стану вищої юридичної освіти. Одним із пріоритетних напрямків визначено створення при вищих навчальних закладах юридичних клінік, роботу яких буде підтримано Міністерством юстиції України.

Діяльність юридичних клінік надасть змогу набути студентам-правникам практичних вмінь та навичок, а також сприятиме кращому оволодінню юридичною спеціальністю.

08.11.2017
остання редакція 09.11.2017