Публічний захист випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціальності "Економічна кібернетика"

Відбувся успішний захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» денної  форми навчання спеціальності «Економічна кібернетика».

Загалом на захист, що відбувався протягом 16-17 січня, було подано 20 випускних кваліфікаційних робіт.

Екзаменаційну комісію очолював завідувач кафедри  комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор Лапенко Олександр Іванович.

Члени екзаменаційної комісії: Роскладка А.А. – завідувач кафедри економічної кібернетики, д.е.н., професор, Пурський О.І. – професор кафедри економічної кібернетики, д. фіз.-мат. н., Уманців Ю.М. – професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики, д.е н.

Випускні кваліфікаційні роботи були підготовлені під керівництвом викладачів кафедри економічної кібернетики, серед яких:  доктор економічних наук А.А. Роскладка, доктор фізико-математичних наук О.І. Пурський, кандидат фізико-математичних наук С.О. Баннікова, кандидати економічних наук С.М. Шклярський, І.О. Мороз, О.М. Іванова.  Усі студенти захистилися успішно.

Підводячи підсумки публічного захисту, голова комісії завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор Лапенко О.І. та професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Уманців Ю.М. відзначили високий рівень виконаних кваліфікаційних робіт та актуальність тем дослідження, обраних випускниками.

Щиро вітаємо всіх магістрів – випускників 2018 року спеціальності «Економічна кібернетика» з успішним захистом та бажаємо нових здобутків у професійній діяльності, нових звершень та досягнень у сфері економічної кібернетики!

17.01.2018
остання редакція 10.07.2018