Чемпіонат України з перетягування канату: "срібний" дебют жіночої збірної КНТЕУ

У спортивному манежі НАУ відбувся зимовий чемпіонат України з перетягування канату. У змаганнях, які відбулися 3 березня 2018 року, брали участь 8 жіночих, та 9 чоловічих команд.

Чоловіча збірна команда КНТЕУ в запеклій боротьбі зайняла 5 місце.

Жіноча команда вдало дебютувала, поступилася лише неодноразовим чемпіонкам команді НУБІП і стала другою.

Склад команди срібних призерів:

• Пінчук Карина, ФОАІС;
  • Кобиляцька Владлена, ФМТП;
  • Заславська Владислава, ФМТП;
  • Дацюк Марія, ФРГТБ;
  • Зінченко Дарина, ФМТП;
  • Краснова Анна, ФОАІС;
  • Нікішина Марія, ФМТП;
  • Лавренчук Діана, ФТМ;
  • Гостєва Аліна, ФМТП.

Велика подяка у створенні і тренуванні жіночої і чоловічої команди Артему Цибровському, студенту 4 курсу ФЕМП.

Вітаємо дівчат з перемогою!

Готуємось до наступних змагань і бажаємо успіхів!

Ст. викладач О. В. Черепов, ст. викладач А. А. Пивоваров

03.03.2018