6-ий випуск Vivat Academia

ЕКО ДТЕУ

12 березня, в стінах Київського національного торговельно-економічного університету розпочався 10-ий Консюмерський фестиваль. З цієї нагоди, було презентовано 6-ий випуск журналу Vivat Academia, який був присвячений тематиці "Захист прав споживачів".

Активісти ЕкоКлубу КНТЕУ були включені в склад авторів нового випуску онлайн-журналу, за напрямами історії становлення консюмерського фестивалю та екологічної складової у захисті прав споживачів:

Бабич Євгенія - "Консюмерфест: від ідеї до дії"

Шпита Олексій - "Мистецтво поживання"

Юрко Тетяна - "Веганський замок"

6-ий випуск журналу Vivat Academia

остання редакція 02.06.2020