Участь студентів кафедри менеджменту у Дні вікритих дверей

Практика, запроваджена на кафедрі менеджменту щодо залучення студентів до участі у проведенні Днів відкритих дверей, отримала подальший розвиток.

3 березня 2018 року в КНТЕУ проводився черговий День відкритих дверей. Як і попереднього разу, в ньому взяли участь студенти, що навчаються за спеціальністю "Менеджмент".

Але цього разу брали участь не лише студенти першого курсу – Гнатюк Семен та Пертахія Владислав (8 група ФЕМП), Нагорна Поліна  ( 9 група). До першокурсників долучилися також студенти другого курс – студенти 7 групи – Кухарчук Ірина, Салогуб Вікторія та Руденко Владислав. Від студентів третього курсу в заході взяв участь Пушкарьов Віталій з 19 групи.

Зимовий досвід проведення Дня відкритих дверей (3-го лютого) та позитивні відгуки гостей спонукали керівництво приймальної комісії до того, щоб дозволити студентам проводити екскурсії Університетом самостійно, без викладача. Особливої поваги заслуговує той факт, що студенти взяли участь у важливому для КНТЕУ заході з власної ініціативи. У свій вільний час вони поширили інформацію про КНТЕУ як провідного закладу вищої освіти України та покращення його іміджу серед потенційних абітурієнтів та їх батьків.

Керівництво та викладачі кафедри менеджменту висловлюють щиру подяку студентам-профорієнтаторам та сподіваються, що їхня допомога слугуватиме прикладом для інших студентів.

03.03.2018
остання редакція 10.07.2018