Чемпіонат КНТЕУ з гри "Що? Де? Коли?". Виявлені найрозумніші

Останніми роками КНТЕУ став одним з флагманів студентського інтелектуального руху столиці. Тож значно виріс і статус внутрішньоуніверситетських змагань молодих знавців. 15 найсильніших команд шести факультетів нашого університету 16 березня зіграли у XVI чемпіонаті КНТЕУ "Що? Де? Коли?".

З вітальним словом до учасників щорічного турніру звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна. Як завжди з добрим гумором вона перевірила готовність команд до старту, побажала всім натхненної боротьби і висловила впевненість, що переможці достойно представлятимуть університет на фінальних змаганнях з "Брейн-рингу", що відбудуться 19 квітня.

Боротьба і справді вийшла запеклою. Достатньо сказати, що бронзовий призер чемпіонату визначився лише у четвертому додатковому раунді, а, наприклад, шосте місце розділили одразу п’ять команд, які фінішували з однаковим результатом!

Питання до гри, підготовлені незмінним автором, редактором та ведучим турніру доцентом кафедри туризму та рекреації Хлопяком Сергієм Васильовичем, стосувалися найрізноманітніших сфер знань – економіки, географії, історії, літератури, мистецтва, астрономії та багатьох інших. І щоб впоратися з ними, від учасників вимагалися не лише знання, але і логічність та нестандартність мислення, кмітливість і, зрештою, найголовніше – вміння працювати у команді.

У підсумку призові місця та нагороди чемпіонату вибороли:

І місце – команда "Теорія маленького вибуху" факультету фінансів та банківської справи у складі:

1. Толкачов Олександр Анатолійович;
2. Артеменко Альона Володимирівна;
3. Логімахов Євгеній Ігорович;
4. Пилипенко Богдан Юрійович;
5. Харченко Євгеній Вікторович;
6. Сидорова Олена Олександрівна.

ІІ місце – команда "Наші самокати різні" факультету торгівлі та маркетингу у складі:

1. Ратинський Лев Сергійович;
2. Сахно Олександр Вікторович;
3. Почапський Владислав Олександрович;
4. Матвіїв Владислав Леонідович.

ІІІ місце – команда "Owl Gang" ("UV") факультету обліку, аудиту та інформаційних систем у складі:

1. Баєв Роман Андрійович;
2. Суханов Данило Юрійович;
3. Деремешко Максим Михайлович;
4. Швайцер Вероніка Олександрівна;
5. Антоневич Марія Євгеніївна.

Усі команди-учасниці отримали заслужені подяки від оргкомітету, а призери – дипломи, цінні подарунки та разом з ними – право змагатися у фінальному турнірі з "Брейн-рингу" за участю команд відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ.

Вітаємо переможців та чекаємо на наступних змаганнях!

Найближче – 5-й, завершальний, етап Студентської ліги м. Києва з "Що? Де? Коли?", який відбудеться 21 березня о 14:00 (ауд. А-507). Збирайте команду і приходьте! Чекаємо на вас! Заявки приймаються за адресою: hlopiak@i.ua (Хлопяк Сергій Васильович).

остання редакція 21.03.2018
Vega