Гостьова лекція "Реформа корпоративного управління в Україні"

Відкриту лекцію "Реформа корпоративного управління в Україні" для студентів третього курсу факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ на лекції доцента кафедри банківської справи Л. В. Жураховської з дисципліни "Фінансовий ринок" провела Оксана Параскева відомий експерт з питань корпоративного управління.

Параскева Оксана Павлівна - керуючий партнер "Investor Relations Agency", голова експертної ради з питань корпоративного права та управління Української асоціації ринків капіталу, проектний менеджер Проектного офісу "Підтримка реформ фінансового сектору в Україні" за підтримки ЄБРР, співавтор багатьох законів з корпоративного управління в Україні.

Лекція відбулася 22 березня 2018 року в рамках співробітництва кафедри банківської справи з "Investor Relations Agency".

Лекцію було присвячено нагальним для розвитку кар’єри студентів та суто практичним питанням з розвитку акціонерних товариств в Україні:

• нова концепція публічних компаній та її реалізація у Законі 2210;
  • що таке тепер "публічне акціонерне товариство" і чим воно відрізняється від приватного;
  • "старі" і "нові" ПАТ;
  • повернення ПрАТ на фондові біржі;
  • розкриття інформації акціонерними товариствами;
  • нові вимоги щодо інформації про власників пакетів акцій – відмінності для ПАТ і ПрАТ;
  • нові вимоги до річної інформації емітента, додаткові випадки розкриття особливої інформації емітента;
  • агенти з розкриття інформації;
  • система управління в акціонерних товариствах. Зміни в порядку скликання та проведення Загальних Зборів;
  • зміни у функціонуванні Наглядових Рад;
  • кому потрібні незалежні директори і хто ними тепер може бути;
  • нове про діяльність комітетів ПАТ.

"Investor Relations Agency" та кафедру банківської справи КНТЕУ об’єднує давня плідна співпраця. Це вже третя лекція керуючих партнерів IRA для ФФБС КНТЕУ. Оксана Параскева та Олександр Нікішев також брали активну участь у підготовці нової дисципліни "Управління відносинами з інвесторами" кафедри банківської справи.

Тематика лекції – актуальна і міжкафедральна – викликала неабиякий інтерес. Лекція пройшла з великим успіхом та була схвально оцінена спільнотою фінансового ринку в Інтернет-мережах та на сайтах професійних асоціацій.

Кафедра банківської справи дякує Оксані Параскеві й Олександру Нікішеву за цікаву, інноваційну та високопрофесійну лекцію та із задоволенням буде й надалі співпрацювати з ними, а також із компаніями й асоціаціями, що вони представляють.

1961
остання редакція 11.07.2018