logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Businеss2Students: майстер-клас маркетинг-директора компанії "Multiplex Holding" Анастасії Давидової

Загальна інформація

На другий майстер-клас у рамках проекту "Businеss2Students", який відбувся 29 березня 2018 року, до КНТЕУ завітала маркетинг-директор компанії "Multiplex Holding" Анастасія Давидова. Темою зустрічі обрано "Діджитал маркетинг та розробка діджитал стратегії // Як будувати кар’єру, якщо не знаєш ким хочеш бути // Хто такий маркетинг-директор і чому нас скоро замінять роботи".

Привітали учасників заходу та спікера перший проректор Наталія Володимирівна Притульська, Ігор Миколайович Гарбарук, Наталія Дмитренко та Оксана Кузьменко.

Анастасія Давидова – маркетолог з 15-річним досвідом роботи. Пані Анастасія має досвід з використанням креативу в продажах digital маркетингу, спеціалізується на стратегії розвитку, створенні fast brand та розвитку стрімкого позиціювання бренду на ринку, засновник "First VR Cinema in Ukraine with Samsung at MULTIPLEX Holding".

Майстер-клас був наповнений реальними кейсами та факапами з життя спікера, порадами студентам щодо майбутнього працевлаштування, ключових вмінь та знань для самореалізації.

Відгуки студентів укотре переконують, що такі заходи мають безцінне значення для становлення майбутніх фахівців, їх самовизначення та самореалізації.

Варто зазначити, що реєстрація на захід є абсолютно вільною та здійснюється в режимі онлайн.

Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників відвідати наступні майстер-класи відповідно до графіку.

29.03.2018
42265
708
остання редакція 03.04.2018
Vega