Студенти ФЕМП взяли участь у конференціі наукової молоді "Економічне майбутнє України"

З ініціативи кафедри економіки та фінансів підприємства студенти ФЕМП взяли участь у конференціі наукової молоді "Економічне майбутнє України", яку проводила Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ) у м. Києві (кінотеатр "Київ").

Великий українець, почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: "Молодь змінить світ!". Ці слова і стали лозунгом конференції.

Конференція об’єднала понад 350 студентів-економістів і викладачів із провідних університетів з усієї країни і присвячувалась питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва.

Мета заходу – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності, дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Спікери конференції – півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців. Ключові міжнародні ТОП-спікери конференції: Андерс Війкман, Ерік Райнерт і Гаррі Джейкобс.

Учасниками конференції  були студенти 3-4 курсів кафедри економіки та фінансів підприємства: Чута Владислава, Микитенко Юлія, Кацара Наталія, Шкодич Микола, Боліновська Ірина, Пересада Віталій, Біленко Яна, Яценко Аліна - та старший викладач кафедри Руслана Рибак.

Щиро дякуємо організаторам конференціі за чудову нагоду долучитися до обговорення, отримати нові ідеї та позитивні емоції.

30.03.2018
остання редакція 03.04.2018