ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

СК "Меркурій" лідер футбольного поєдинку: вражаюча перемога з рахунком 4:0

Загальна інформація

На стадіоні Київського національного торговельно–економічного університету відбувся матч між командами "Легпром" - КНУТД та СК "Меркурій" - КНТЕУ. Гра відбувалася 3 квітня у рамках дванадцятого туру Вищої ліги Футбольної асоціації студентів м. Києва. Обидві команди вже зіграли по одному матчу у весняній частині Вищої ліги ФАСК і кожна виборола перемогу.

"Меркурівці" з перших хвилин показали справжню захоплюючу, командну гру. У середині першого тайму команда "Меркурій" відкрила рахунок. Вадим Шутенко обіграв опонента  і забив перший гол.

Після перерви тренери обох команд зробили декілька замін. "Меркурівцям" "свіжа кров" дала більшої активності у грі та творчості на полі, а от для "Легпрому" ситуація не змінилася. Хлопці з команди "Меркурій" протягом гри змогли забити ще два голи, а гості з команди "Легпром" через неуважність забили м’яч собі ж у ворота, а тому гра закінчилася з рахунком 4:0.

По завершенню поєдинку безумовним лідером стала команда СК "Меркурій".