Нагородження переможців студентської наукової конференції "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства"

У Київському національному торговельно-економічному університеті проходила студентська наукова конференція "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства".

Учасники протягом 4–5 квітня мали змогу виступити та обговорити актуальні проблеми економічного життя України в межах 10 секційних засідань:

• Закономірності та тенденції соціально-економічного розвитку суспільства
  • Формування та реалізація економічної політики
  • Економічне управління підприємством
  • Фінансове забезпечення стійкого зростання підприємства
  • Економічна безпека підприємства: напрями забезпечення
  • Управління персоналом як фактор соціально-економічного розвитку суспільства
  • Соціально-відповідальне управління бізнесом
  • Інноваційні та стратегічні технології управління суб’єктами господарювання
  • Психологічні особливості професійної діяльності
  • Економічна і організаційна психологія

У межах пленарного та секційних засідань у конференції взяли участь 223 студенти, серед яких студенти Київського національного торговельно-економічного університету (де окрім студентів ФЕМП взяли участь 13 студентів ФОАІС, 8 – ФРГТБ, 12 – ФТМ, 14 – ФФБС, 21 – ФМТП), 8 студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, 2 учні ліцею «Наукова зміна».

У межах конференції заслухано та обговорено 151 секційну та 72 стендові доповіді.

Кращими визнано 45 доповідей:

- 14 студентів нагороджені дипломами І ступеня;

- 21 студент - дипломами II ступеня;

- 20 студентів нагороджені дипломами III ступеня.

80 кращих доповідей рекомендовано до видання в збірнику матеріалів конференції.

05.04.2018
остання редакція 11.07.2018