Перемога студентки ФФБС на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації "Страхування"

Студентка 4 курсу кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Селюк Віра успішно виступила на підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Страхування", яка відбулась 16-17 квітня 2018 року у Миколаївському національному аграрному університеті і отримала Диплом ІІ ступеню за наукову роботу "Страхування логістичних ризиків".

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Страхування" змагалися  67 наукових робіт з 44 закладів вищої освіти України.

Вітаємо Віру, кафедру фінансів та наукового керівника кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів Ротову Тетяну Анатоліївну!

остання редакція 23.04.2018