Перемога команди КНТЕУ у спортивному фестивалі серед студентів ЗВО м. Києва "Відчути спорт"

Збірна команда КНТЕУ брала участь у фестивалі серед студентів ЗВО м. Києва "Відчути спорт".

Під керівництвом тренера майстра спорту України, старшого викладача кафедри фізичної культури Ковальової Анастасії Олександрівни команда здобула перемогу!

Склад команди:

1. Цибровський Артем – ФЕМП, V к., 1 гр.
  2. Пінчук Карина – ФОАІС, ІІ к., 2 гр.
  3. Потапчук Павло – ФФБС, ІІІ к., 4 гр.
  4. Нікішина Марія – ФМТП , І к., 6 гр.
  5. Лавренчук Діана – ФТМ, І к., 8 гр.
  6. Когутенко Дмитро – ФМТП, ІІІ к., 6 гр.
  7. Безпьятюк Костянтин – ФТМ, ІІІ к., 11 гр.

Команди від кожного ЗВО по 5 осіб (3 хлопця 2 дівчини) мали подолати маршрут виконуючи вправи з різноманітних видів спорту.

Завдання включали в себе виконання елементів з різноманітних видів спорту: фрізбі, волейбол, перешкоди (стіна, острівці, рівчаки, тяга, лижі командні), американський футбол, туризм, стрільба, футбол, баскетбол, гімнастика, гольф, силові вправи.

За проходження кожного етапу команди отримували бали відповідно до якості або швидкості виконання вправ, а найкращою у загальному підсумку виявилася наша команда!

Вітаємо команду та тренера з успіхом!

Бажаємо нових високих результатів!

21.04.2018
остання редакція 23.04.2018