Студентка КНТЕУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)"

Студентка 1 курсу 9 групи факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Кузьмич Яна Віталіївна взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)", яка проходила 18-20 квітня у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Студентка отримала грамоту за перемогу в першому турі олімпіади в номінації "За оригінальність творчих розмислів".

Кафедра сучасних європейських мов щиро вітає Кузьмич Яну Віталіївну та її викладача – Федорову Людмилу Миколаївну, з перемогою і бажає подальших успіхів і наукових досягнень.

остання редакція 24.04.2018