Студентка КНТЕУ виборола перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт "Технологія легкої промисловості"

На кафедрі товарознавства та митної справи постійно здійснюється науково-дослідна робота студентів за цікавими науковими напрямами під керівництвом викладачів - спеціалістів в галузі товарознавства.

26 квітня 2018 року на підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Технологія легкої промисловості" були запрошені автори найкращих робіт, а також їх наукові керівники. Серед числа запрошених – студентка КНТЕУ Ткаченко Тетяна Володимирівна, а також науковий керівник –  к.т.н., доцент кафедри товарознавства та митної справи Михайлова Галина Миколаївна.

За результатами конкурсу студентська наукова робота на тему "Характеристика асортименту та дослідження естетичних властивостей тюлевих виробів" студентки 1 курсу 8 групи магістерської програми "Митна справа" Ткаченко Тетяна посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт "Технологія легкої промисловості".

Вітаємо переможницю та наукового керівника, що здійснювала наукове керівництво роботою студентки!

остання редакція 17.05.2018