Майстер-клас "Розкрий свій потенціал" від тренерів Академії ДТЕК

У межах Меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та ТОВ "ДТЕК" та за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики 18 травня 2018 року в КНТЕУ було проведено майстер-клас для студентів "Розкрий свій потенціал".

Майстер-клас проводили бізнес-тренери Академії ДТЕК Анна Гончарук та Поліна Торопова, які ознайомили студентів з сучасними технологіями самопізнання та планування розвитку особистості. У режимі ділової гри студентами було визначено коло власних вмінь, бажань та інтересів, на основі яких сформовано SMART-цілі саморозвитку.

Майстер-клас пройшов в атмосфері невимушеності й зацікавленості. Студенти жваво обговорювали запропоновану тренерами тему і залишили аудиторію в піднесеному настрої.

Щиро дякуємо партнерам за проведений майстер-клас і сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю.

остання редакція 11.07.2018