logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День вишиванки в КНТЕУ: університет вшановує традиції

Загальна інформація

Здавна вишиванку вважали оберегом від усіх бід, які можуть зустрітися людині в житті. Різні візерунки символізували щастя і долю. Наразі вишиванка є не тільки символом української душі та національного самовизначення, а й модною тенденцією, яку із задоволенням підхоплює увесь світ.

День вишиванки – це свято, започатковане протягом останнього десятиріччя, а в університеті святкується вже три роки поспіль. Воно свідомо призначене на будній день – третій четвер травня, – і не прив’язане до жодного державного чи релігійного свята, щоб засвідчити, що вишиванка – це не лише атрибут свята, а й повсякденний елемент життя українців.

18 травня в КНТЕУ відбулися святкові заходи, присвячені Всесвітньому дню вишиванки. Багато викладачів і студентів долучилися до такої ініціативи та одягли в цей день вишитий одяг: красиві сорочки та вишукані сукні.

Більш ніж півсотні одягнених у вишиванки учасників святкування із задоволенням позували для фотографій, які згодом заполонили стрічки всіх соцмереж.

Для українців вишиванка – це символ благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу, тому університет із радістю підтримує такі ініціативи!

18.05.2018
456287
1158
остання редакція 21.05.2018
Vega