"Міс і Містер ФОАІС-2018"

Відбулася найочікуваніша подія травня для студентів факультету обліку, аудиту та інформаційних систем – конкурс "Міс і Містер ФОАІС-2018". Учасники вразили кожного присутнього своєю красою, грацією і талантами, а в той же момент – навели жах на глядачів своїми нетиповими образами. Їм вдалось поєднати емоційну декламацію віршів та образ пірата, феєричні виступи і пронизуючий спів з безжалісним вбивством своєї другої половинки.

Варто відзначити, що за основу конкурсу який відбувся 23 травня 2018 року був взятий не звичайний сценарій, а оригінальна ідея – змагання між в’язнями за винагороду - довгоочікувану і солодку свободу. Із 10 конкурсантів – найнебезпечніших ув'язнених колонії ФОАІС – тільки двоє можуть стати переможцями. Один з них харизматичний юнак, дамський серцеїд, інший – справжня красуня, що не залишить байдужим жодного глядача у залі. В боротьбі за свободу у запеклій та кривавій битві зійшлись 5 пар з унікальними здібностями. А вирішували їх долю найсуворіші і найприскіпливіші судді:

• Kosmov – блогер, модель, музикант
  • Макс Назаров – теле- та радіоведучий
  • Ящук Дмитро – викладач дефіле міжнародного рівня. Постановник показів та конкурсів краси. З 2014 року входить в топ-100 моделей країн СНД.
  • Анна Баширова – заступник керівника Diamond Model Agency
  • Кучер Інна – скаутинг-директор модельного агенства PMmodels

Перед знайомством із конкурсантами своїм виступом зворушила "Міс ФОАІС-2017" Білоус Єлизавета, яка неймовірно виконала композицію ірландського рок-гурту The Cranberries "Zombie". По-справжньому незабутнім моментом стала зустріч із учасниками конкурсу і як би страшно не звучали їх імена, повірте - вони виглядали вибухово!

• Пара під номером 1: Марія Рибець - Кривава Мері та Падалка Богдан - Стрендж
  • Пара під номером 2: Згуровська Аня - Анетта Ештон та Семенко Олександр - Алесандро Гамбіно
  • Пара під номером 3: Думанська Вікторія - Кайлі Бланш та Корненко Ярослав - Джон Готті
  • Пара під номером 4: Клименко Карина - Тейлор Паркер та В’ячеслав Іванченко - Чорний Барт
  • Пара під номером 5: Левковська Анастасія - Лабель Бра та Оксаненко Ілля - Капітан Морган

Зворушливим виявився конкурс талантів, саме він дав зрозуміти, кого публіка підтримує найбільше і хто достойний перемоги. Ми побачили все: стенд-ап, майстерність хореографії, дивовижний вокал. Головним героєм вечору став учасник під номером 4 – В’ячеслав Іванченко (більш відомий як Чорний Барт), саме він за підсумками усіх випробувань отримав звання "Містера Факультету-2018", і в той же момент, переміг у номінації "Містер глядацьких симпатій". Корону "Міс факультету-2018" примірила на собі чарівна Марія Рибець, що того вечора увійшла в роль Кривавої Мері, а крім того  - стала "Міс фотогенічністю".

Без значного здобутку зі сцени не пішов жоден учасник, кожен виявився унікальним і в чомусь найкращим:

• Перемогу в номінації "Міс талант" здобула Згуровська Анна, яка також перемогла і в номінації "Віце-Міс ФОАІС-2018"
  • Перемогу в номінації "Містер фотогенічність" здобув Падалка Богдан, він же став і "Віце-Містером ФОАІС-2018"
  • Перемогу в номінації "Містер талант" здобув Семенко Олександр
  • Перемогу в номінації "Міс глядацьких симпатій" здобула Климеко Карина
  • Перемогу в номінації "Містер мужність"здобув Оксаненко Ілля
  • Перемогу в номінації "Міс ніжність" здобула Анастасія Левковська
  • Перемогу в номінації "Міс харизматичність" здобула Думанська Вікторія
  • Перемогу в номінації "Містер харизма" здобув Корненко Ярослав

А в кінці вечора всі конкурсанти отримали цілу купу крутих подарунків від наших спонсорів. Не можна не згадати про атмосферні виступи команди КВН "Скріме" - об’єднання команд ФРГТБ "С краешку" та ФОАІС "ДоРіМе", що розважили публіку, коли журі приймали важливі рішення.

Щиро вітаємо всіх учасників конкурсу, адже кожен із Вас переможець!

остання редакція 11.07.2018