День університету

ЕКО ДТЕУ

Природа так про все подбала, що всюди ти знаходиш, чому вчитися.

Леонардо Да Вінчі

26 травня 2018 року в стінах Київського національного торговельно-економічного університету відбулась визначальна подія – День народження улюбленого КНТЕУ.

Цього дня двері славетної alma mater гостинно відчинились для всіх бажаючих. Викладачі, випускники, батьки та майбутні абітурієнти – кожен мав змогу насолодитись феєрією заходів та назавжди приєднатися до родини КНТЕУ.

Гостей свята очікували екскурсії, зустрічі з викладачами, відвідування музею історії КНТЕУ, спортивні змагання та різні мистецькі заходи.

Серед численних заходів, учасники Екологічного Клубу провели вже традиційну «екологічну монополію». У грі прийняли участь студенти різних факультетів та самі Еко-клубовці.

Під час гри, команди спробували вирішити конфліктні ситуації, пов'язані з екологічними проблемами та катастрофами, намагались результативно провести бізнес-переговори, та просто гарно провести час на свіжому повітрі.

За результатами інтелектуальної гри «Екологічна монополія/Keep cool» студенти були нагороджені грамотами та подарунками.

Ось так минув ще один славетний рік. Свято закінчилось, підсумки проведені. Але на цьому яскраві події не завершуються! Адже після обнуління починається новий відлік до підкорення наступних вершин та цікавих подій в стінах рідного універитету… Місця, де кожен твій крок насичений наукою, знаннями та гарним настроєм!

Єднайтесь та приєднуйтесь до нас, адже Київський національний торговельно-економічний університет – це золотий ключик до скарбу знань та самопізнання!

Бабич Євгенія

26.05.2018