Міс Київ-2018 - студентка КНТЕУ!

У Freedom Event Hall відбувся фінал найбільш очікуваного конкурсу краси - "Міс Київ-2018". Цього року тематикою конкурсу став фінал Ліги Чемпіонів та День Києва.

25 травня за корону боролись 14 найгарніших дівчат Києва та інших регіонів України. Відбір проходив протягом всього року, а участь в кастингах брали тисячі красунь із столиці та інших міст.

У фіналі учасниці вийшли на сцену в різних образах: вишиванках, купальниках, спортивних костюмах. Традиційно завершував програму вихід у вечірніх сукнях. Програма конкурсу супроводжувалась виступами українських зірок шоу-бізнесу і танцювальних колективів.

Згідно з рішенням журі, найгарнішою дівчиною столиці і переможницею конкурсу "Міс Київ-2018" стала Анжеліка Холоїмова. Анжеліка навчається на 2 курсі факультету фінансів та банківської справи в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Вітаємо переможницю!

остання редакція 30.05.2018