ERASMUS +: студенти КНТЕУ завершили семестрове навчання в провідних ЗВО Європи

Нещодавно студенти КНТЕУ повернулися з семестрового навчання за кордоном, успішно склавши екзаменаційні сесії в провідних європейських ЗВО – партнерах КНТЕУ. Навчання студентів здійснювалося в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: "Навчальна (академічна) мобільність".

У поточному році Київський національний торговельно-економічний університет реалізує 10 проектів із європейськими ЗВО – партнерами КНТЕУ в рамках Програми ЄС Еразмус+. Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі. Характерною рисою цих програм є також те, що практично всі вони реалізуються в рамках програм подвійного дипломування – так важливого для підвищення конкурентноздатності випускників КНТЕУ на європейському ринку праці.

Протягом поточного навчального року 23 студенти КНТЕУ скористалися стипендіальними можливостями Програми Еразмус+ з метою семестрового навчання в провідних європейських ЗВО:

• Університет Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія), бакалаврська програма за спеціальністю "Міжнародні бізнес комунікації" – 5 осіб (Безсмертний Владислав, Григораш Анастасія, Златогорський Валентин, Мінгараєва Дарія, Рудіков Дмитро);
  • Університет Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція), бакалаврська програма за спеціальністю "Економіка та управління" – 10 осіб (Гальцева Станія, Грасевич Інна, Григорян Віолета, Жежера Анна, Коваленко Анастасія, Лапко Анна, Маньковський Богдан, Масюк Валерія, Пашаєва Гюльяз, Потоцька Аліна);
  • Бізнес-школа "Ауденсія" (м. Нант, Франція), магістерська програма за спеціальністю "Медіа та комунікації" – 4 особи (Богатир Надія, Ганжа Анна, Гоменюк Олександра, Зубовецька Тетяна);
  • Університет Парі-Ест Кретей (м. Париж, Франція), магістерська програма за спеціальністю "Міжнародний магістр з бізнес-менеджменту" – 1 особа (Габлюк Богдан);
  • Університет Хоенхайм (м. Штутгарт, Німеччина), магістерська програма за спеціальністю "Економіка та бізнес-адміністрування" – 2 особи (Бобрікова Тетяна, Мех Філіпп);
  • Щецинський університет (м. Щецин, Польща), магістерська програма за спеціальністю "Економіка" – 1 особа (Куртбедінова Аліє).

У 2018-2019 н.р. плануються поїздки студентів на семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ до закладів вищої освіти Франції, Німеччини, Болгарії та Греції на магістерські програми як англійською мовою викладання, так і іншими державними мовами викладання. За детальною інформацією про умови участі в конкурсі на стипендію Еразмус+ звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (навчальний корпус «Д», кім. – 229, тел.: 531-48-36, eecenter@knteu.kiev.ua).

01.07.2018
остання редакція 02.07.2018