Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Страхування"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2008 року № 1188 Київський національний торговельно-економічний університет визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування».

До участі в олімпіаді запрошуються студенти ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації.

Кількість студентів-учасників від одного навчального закладу не обмежується.

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Страхування» відбуватиметься у два тури:

Перший відбірковий (заочний) тур передбачає проведення дистанційного тестування в режимі он-лайн 25 лютого 2009 року.

Для участі у І турі необхідно:

-       мати доступ до мережі Інтернет;

-       завітати з 9.00 до 16.00 на сайт www.forinsurer.com;

-       заповнити анкету учасника;

-       отримати код доступу до тестової системи;

-       дати відповіді на 100 (сто) тестових запитань протягом однієї години.

Визначення переможців першого туру здійснюватиметься за кількістю набраних балів під час тестування. За рішенням журі 50 студентів, які набрали максимальну кількість балів, будуть запрошені до участі у фінальних змаганнях другого туру.

Другий фінальний тур олімпіади буде проведено 25 – 27 березня 2009 року у Київському національному торговельно-економічному університеті й передбачатиме вирішення творчих завдань.

Адреса оргкомітету олімпіади:

02156 м. Київ, вул. Кіото, 19, кафедра фінансів

Довідки за телефоном: (044) 531-47-57, 544-29-31

Відповідальний –         заступник декана факультету фінансів та банківської справи

секретар                       Тринчук Віктор Вікторович

18.02.2009