logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники компанії "Ernst & Young" провели лекцію "Майбутнє міжнародного розвитку професійних послуг: нові вимоги до фахівців" для студентів ФФБС

Загальна інформація

У КНТЕУ відбулась відкрита лекція Максимець Єлизавети Миколаївни, керівника напрямку рекрутменту та розвитку роботодавця, та Мегедя Едуарда Олександровича, експерта з аудиту компанії Великої четвірки  "Ernst & Young" "Майбутнє міжнародного розвитку професійних послуг: нові вимоги до фахівців" для студентів IV курсу та I курсу магістратури факультету фінансів та банківської справи спеціальностей "Державні фінанси", "Банківська справа" та "Фінансове посередництво".

Спікери 19 вересня 2018 року розповіли про ключові види професійних послуг та особливості їх реалізації міжнародними компаніями, а також окреслили тенденції розвитку ринків професійних послуг та виклики, які вони генерують для фахівців, що планують на них працювати.

Особливий інтерес у студентів викликала інформація про особливості організаційної побудови міжнародної компанії, яка спеціалізується на професійних послугах, та можливих посадах, на яких вони зможуть працювати після закінчення університету, на прикладі  "Ernst & Young".

Лектори підкреслили важливість знань отриманих під час навчання та необхідність постійного професійного та особистого розвитку.

Факультет фінансів та банківської справи висловлює вдячність гостям та сподіваються, що поради щодо необхідних теоретичних знань та практичних навичок, отримані студентами протягом лекції та живого спілкування після неї, стануть потужним поштовхом для їх майбутньої успішної кар’єри.   

19.09.2018
42265
638
остання редакція 20.09.2018
42265