KNUTE RUN: у КНТЕУ відзначили Міжнародний день студентського спорту в Україні

КНТЕУ є флагманом спортивних досягнень серед вишів країни і завжди пропагує та сприяє здоровому способу життя.

Підтвердженням цього є започаткування нової спортивної акції KNUTE RUN – загальноуніверситетського забігу, який відбувся вже вдруге, цього разу 20 вересня з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту в Україні.

Участь у забігу взяли студенти, викладачі та співробітники університету вкотре довівши, що наш університет – найспортивніший заклад вищої освіти України!

Під запальну ритмічну музику на головній площі університету відбулася розминка аби осінній, доречі по літньому теплий день, підготував спортсменів до змагання.

Всього було зареєстровано більше 200 учасників, які ділилися на дві категорії: ті, що бігли на час; та ті хто бігли у своє задоволення.

За результатами забігу KNUTE RUN були визначені переможці:

• серед студентів-дівчат:

І місце: Гутник Поліна Олександрівна ФМТП ІІ курс

ІІ місце: Сержанова Вікторія Віталіївна ФМТП ІІІ курс

ІІІ місце: Шемякіна Ксенія Юріївна ФМТП ІІІ курс

• серед студентів-хлопців:

І місце: Андросов Ілля Андрійович ФМТП І курс

ІІ місце: Лінник Вадим Андрійович ФТМ ІІ курс

ІІІ місце: Карпік Олександр Сергійович ФТМ І курс (магістратура)

• серед співробітників (чоловіки):

І місце: Собчук Сергій Ігорович (асистент кафедри фінансів ФФБС)

ІІ місце: Ружицький Ігор Сергійович (заступник декана з науково-методичної роботи ФФБС)

ІІІ місце: Муковіз Василь Степанович (заступник декана з виховної роботи ФОАІС)

• серед співробітників (жінки):

І місце: Коренюк Ольга Олександрівна ( заступник декана з навчальної роботи ФМТП)

ІІ місце: Гончарова Юлія Анатоліївна ( заступник декана з навчально-виховної роботи ФМТП )

Підтримуємо здоровий спосіб життя разом з КНТЕУ!

Бути в КНТЕУ – бути спортивним!

остання редакція 21.09.2018