Безпека понад усе: студенти ФЕМП відвідали XVII Міжнародну спеціалізовану виставку "Технології захисту/ПожТех-2018"

Cтуденти ФЕМП спеціальності "Публічне управління та адміністрування" разом з викладачем кафедри Твердохлібом О. С. 9 жовтня 2018 року відвідали XVII Міжнародну спеціалізовану виставку "Технології захисту/ПожТех-2018", що відбулась у  Міжнародному виставковому центрі.

За 16 років існування виставка набула статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи.

На виставці були продемонстровані сучасні технічні системи безпеки та засоби захисту, відвідувачам розповіли про впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні. Також студенти прослухали курс про надання екстреної медичної допомоги від представників інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

Загалом, гості отримали позитивні враження від побаченого. Виставка була цікавим заходом як для проведення дозвілля, так і для отримання необхідних знань про охорону праці.

Білоусова Яна (студентка 2 курсу 12 групи)

остання редакція 10.10.2018
Vega