Зустріч із відомим шоуменом, телеведучим Тімуром Мірошниченком у рамках авторського проекту РСС ФМТП "Поговоримо про..."

У рамках авторського проекту РСС ФМТП "Поговоримо про..." студенти КНТЕУ мали унікальну можливість поспілкуватися з відомим шоуменом, телеведучим, оратором, українським коментатором пісенного конкурсу "Євробачення", одним із ведучих "Євробачення-2017", неодноразовим ведучим "Дитячого Євробачення" та просто щасливим батьком і сім’янином – Тімуром  Мірошниченком.

І знову аншлаг! Актова зала Д корпусу була переповнена студентами, що хотіли дізнатися з перших вуст, як нині досягають успіху.

Кожен, хто відвідав захід мав нагоду поринути в дружню, відкриту атмосферу, почути найцікавіші історії з власного досвіду лектора та поставити будь-які запитання, на які Тімур люб’язно та розгорнуто відповів.

Дякуємо за неймовірну хвилю емоцій та мотивацію, а також за поради щодо пошуку себе та підготовки до публічних виступів.

Запрошуємо студентів на наступні зустрічі в рамках проекту "Поговоримо про...".

Слідкуйте за новинами. Доведено - буде цікаво!

остання редакція 08.11.2018