Зустріч з Євгеном Мазуром: "Сила, слово, вплив: комунікаційні технології – ключ до успіху"

13 листопада 2018 року о 13:30 в KNUTE HUВ у межах авторського проекту РСС ФМТП "Поговоримо про..." відбудеться заняття Школи ораторського мистецтва радіоведучого, актора, спікера Short lecturers Євгена Мазура.

Тема: "Сила, слово, вплив: комунікаційні технології – ключ до успіху"

Дана програма майстер-класів є повністю авторською, де кожен зможете наповну розкрити свій потенціал!

Євген Мазур має 6-річний досвід роботи радіоведучим, є актором театру та кіно, спікером в Short lecturers, є засновником та власником event агенства, ведучим масштабних святкувань, зокрема фестивалю "ВидеоЖара" та багатьох національних урочистостей!

На цьому заході ви зможете дізнатися та отримати відповіді на такі питання:

• Яка важливість ораторських навичок в сучасному суспільстві?
  • Як поліпшити своє вміння володіти словом?
  • Які емоції треба вкладати в слово і як саме це робити?
  • Чому так важливо віддавати власну енергію оточуючим?

Не прогав свій унікальний шанс на саморозвиток.

Ми чекаємо саме на тебе!

остання редакція 09.11.2018