Лекція "The DIGITAL INVASION. Льодовий період для банківських динозаврів"

14 листопада 2018 року о 8:20 в ауд. А-331 для студентів ФФБС відбудеться лекція Горбачова Віктора Михайловича, голови Наглядової ради АТ "АльтБанк", що є лідером цифрових інновацій, "The DIGITAL INVASION. Льодовий період для банківських динозаврів". Лекція присвячена питанням побудови цифрового банкінгу, специфіці надання діджитал-послуг та перспективам запровадження в Україні цифрових банків (нео-банків, челенджер-банків). А також лектор поділиться власним досвідом побудови цифрового банкінгу на прикладі AltBank.

Горбачов Віктор Михайлович

Канд. техн. наук, доцент

Голова Наглядової ради АТ "АльтБанк" , засновник компанії AVIGO Consulting (http://www.avigo.consulting). Має багаторічний досвід роботи на керівних посадах у банківській сфері.

остання редакція 12.11.2018