logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти та викладачі КНТЕУ на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу "FoReCh"

Загальна інформація

У Міжнародному виставковому центрі протягом 13-15 листопада 2018 року проходив Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу "FoReCh" – головна професійна подія сектору HoReCa в Україні.

Платформа "FoReCH" об'єднує лідерів галузі, є надійним комунікаційним майданчиком для укладання угод і підписання контрактів, а також дозволяє оцінити перспективи розвитку сектора гостинності.

Експозиція форуму була розділена на виставки: "Ресторан Експо", "Сучасний готель", "Ресторан Прод Експо", "Світ скла та посуду", "Вендінг Експо Київ", "Kiev Clean Expo", що дало можливість представити весь комплекс товарів і послуг для готелів, ресторанів, клінінгу та вендінг-технологій, а також предметно ознайомитися з інноваціями на сучасному ринку сфери гостинності.

Студенти та викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відвідали численні майстер-класи, семінари, відкриті лекції, дегустації, зміст яких продемонстрував потенціал до розвитку вітчизняного ринку готельно-ресторанних послуг, зацікавленість іноземних партнерів у його освоєнні та перспективність впровадження інновацій.

У рамках проведеної виставки була узгоджена подальша рекламна кампанія щодо співпраці між професійними інформаційними порталами, періодичними спеціалізованими виданнями та факультетом ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

15.11.2018
433884
593
остання редакція 19.11.2018
Vega