Майстер-клас із самоменеджменту на Дні відкритих дверей

Чергова зустріч представників університету з майбутніми абітурієнтами та їх батьками на Дні відкритих дверей 24 листопада 2018 року в КНТЕУ відбулася знову у форматі інновацій для всіх учасників події. Практика проведення Дня відкритих дверей у жовтні цього року показала високу зацікавленість гостей новим заходом, що організували та провели на кафедрі менеджменту – майстер-класом.

Цього разу майстер-клас для гостей кафедри поводив доцент кафедри менеджменту Михайло Волобуєв.

Відвідувачам кафедри менеджменту продемонстрували окремі частини практичних занять із самоменеджменту. Під час проведення цього майстер-класу гості були ознайомлені з техніками самоменеджменту, можливостями удосконалення планування навантаження протягом робочого дня та оптимізацією розумової діяльності людини. Так само викликала непідробну зацікавленість гостей інформація про розподілення щоденних справ за принципом Ейзенхауера та можливість побудови свого робочого дня за правилом Помодоро.

Гості кафедри менеджменту з вдячністю вітали проведення подібного майстер-класу та запевнили, що така форма співпраці й особистісного розвитку без сумніву вплине на рішення про їх вибір майбутнього місця навчання.

24.11.2018
остання редакція 26.11.2018