Круглий стіл "Наука і бізнес в сучасному світі"

Круглий стіл як форма публічного обговорення актуальної теми відбувся з ініціативи активістів наукового клубу "Start in Science". Для  участі в обговоренні запрошено студентів ФТМ та ФРГТБ.

З вітальним  словом до учасників круглого столу звернулися декан факультету торгівлі та маркетингу д.т.н. Осика В. А., завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю проф., д.т.н. Белінська С. О. та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих вчених Баранюк Юрій, які відзначили важливість НДР студентів, висвітлення її результатів та залучення до роботи нових учасників. "Наука є базисом сучасного прогресу. Ентузіазм студентської молоді та досвід наставників є запорукою модернізації економіки", - зазначив доцент кафедри Пасальський Б. К., науковий консультант студентського клубу.

Модератор події, керівник наукового клубу "Start in ScienceЧикун Н. Ю. англійською мовою зазначила необхідність аналізу  кращих світових зразків науково-дослідної роботи, інноваційних технологій та впровадження їх результатів у бізнес.

Ведучі круглого столу Долід Олексанр, Каіка Єлизавета забезпечили конструктивність дискусії для досягнення очікуваних результатів.

У ролі експертів виступили з інформаційними повідомленнями ключові доповідачі: Долід Олександр, Рудь Наталія, Каіка Єлизавета, Саранцева Олена, Довженко Дарія, Рекал Дмитро, Бармін Богдан, Талько Ангеліна, Сєдов Сергій, Соловей Тетяна, Прядун Марія, Боровик Валерія, Дяченко Єлизавета, Волосян Кароліна, Комарецький Максим. В обговорені також взяли участь студенти 1 курсу ФТМ та ФРГТБ: Рипей І., Нетребко Н., Шум О., Гаєвська А.

Активісти наукового клубу, студенти молодших курсів, заздалегідь підготували ряд запитань до ключових учасників, що дало змогу по-новому поглянути на проблеми щодо швидкого та ефективного впровадження досягнень наукових досліджень, інноваційних технологій у бізнесі.

Декан факультету торгівлі та маркетингу Осика В. А. нагородив студентів грамотами та подяками:

• Долід Олександр
  • Рудь Наталія
  • Каіка Єлизавета
  • Саранцева Олена
  • Довженко Дарія
  • Бармін Богдан
  • Талько Ангеліна
  • Рекал Дмитро
  • Сєдов Сергій
  • Соловей Тетяна
  • Вдовиченко Євгеній
  • Боровик Валерія
  • Дяченко Єлизавета
  • Волосян Кароліна

З промовою до студентів звернулася проректор з наукової роботи д.е.н., професор Мельниченко С. В., яка вручила сертифікати активістам студентського наукового клубу "Start in Science" Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених та подяки старшому викладачу кафедри Н. Ю. Чикун та кандидату хімічних наук, доценту кафедри Б. К. Пасальському за вагомий особистий внесок у розвиток студентського науково-дослідного клубу "Start in Science", популяризацію наукового пошуку серед студентства та за організацію і проведення англомовного круглого столу.

25.11.2018
остання редакція 29.11.2018