Стипендія Еразмус+ для навчання у Великобританії та Німеччині

У рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» та угод про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія), Університетом прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина) оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання.

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт

Кількість грантових місць – 1 особа. Термін навчання – перший семестр 2019-2020 н.р. Мова навчання – англійська або німецька. Спеціальність «Economica and Business Administration». Освітній ступінь «бакалавр».

Oбов’язковими вимогами є:

• 2-й або 3-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge, TestDaf) щонайменше на рівні В2.

Університет Центрального Ланкаширу

Кількість грантових місць – 5 осіб. Термін навчання – перший семестр 2019-2020 н.р. Мова навчання – англійська. Спеціальність «International Business Communication». Освітній ступінь «бакалавр».

Oбов’язковими вимогами є:

• 3-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати в період з 18 по 22 лютого 2019 р. (з 14:00 до 17:00 години) до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) наступні документи українською та англійською мовами:

• CV  (формат Europass);
  • мотиваційний лист (формат Europass);
  • витяг із залікової книжки;
  • характеристика від факультету;
  • копія міжнародного мовного сертифікату;
  • копія закордонного паспорту.

остання редакція 21.02.2019