Виїзне заняття з дисципліни "Гроші та кредит" у Музеї грошей НБУ

У рамках вивчення дисципліни "Гроші та кредит" студентам ІІ курсу ФФБС під керівництвом старшого викладача кафедри банківської справи Степаник А. О. було організовано виїзне заняття в Музей грошей Національного банку України.

Учасники екскурсії дізналися про зародження та еволюцію фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення, а також цікаві факти з історії розвитку НБУ.

Великий інтерес викликала у студентів повна колекція пам'ятних монет України, що включає випуски 32 тематичних серій із використанням різноманітних технологій та дизайну.

Наприкінці заняття студенти мали змогу власноруч виготовити сувенірну монету на згадку.

Студенти залишились задоволеними зустріччю, отриманим досвідом і новими знаннями.

Кафедра банківської справи висловлює подяку працівникам музею та екскурсоводам Рілову Роману та Вигодованець Марії за організацію і проведення екскурсії та сподівається на подальшу співпрацю.

остання редакція 29.05.2019