Майстер-клас "Захист права власності" від судді Святошинського районного суду

У рамках проведення тижня права 4 грудня 2018 року суддя Святошинського районного суду Коваль Оксана Андріївна провела майстер-клас для студентів ФМТП "Захист права власності".

Захід відбувся за підтримкою кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, зокрема доцентів кафедри Гончаренко О. М. та Тищенко Ю. В.

Студенти цікавилися актуальними питаннями легалізації нерухомого майна, особливостями професійного захисту права власності під час розгляду справ у кримінальному провадженні та багатьма іншими аспектами захисту права власності.

остання редакція 29.05.2019