Відомо переможців першого туру Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Правовими кафедрами факультету міжнародної торгівлі та права 21 листопада 2018 року було проведено перший тур Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Участь в олімпіаді взяли студенти четвертого та третього курсів. Були запропоновані студентам конкурсні тестові завдання з дисциплін: Теорія держави і права; Конституційне право; Кримінальне право; Кримінальний процес; Цивільне право; Цивільний процес; Господарське право; Господарський процес; Фінансове право; Трудове право; Право соціального забезпечення; Адміністративне право і процес; Інтелектуальне право; Муніципальне право; Міжнародне приватне право; Міжнародний захист прав людини.

Журі постановило визнати переможцями таких студентів:

Перше місце:

• Ковальчук Юлія Вікторівна4 курсу 3 групи ФМТП