Студентська олімпіада з вищої та прикладної математики

У КНТЕУ була проведена студентська олімпіада з вищої та прикладної математики. Організаторами олімпіади є факультет фінансів та банківської справи, зокрема кафедра вищої та прикладної математики.

У нашому університеті математичній підготовці студентів відводиться значне місце. Майбутні економісти повинні не тільки отримати запас необхідних знань, навчитись розв’язувати конкретні економіко-математичні задачі, що зустрічаються у практичній роботі, але й досягти розвинутого логічного мислення, за відсутності якого неможливо ставити, опрацьовувати і знаходити розв’язки різноманітних виробничих проблем.

Тому випробувати свої сили 4 грудня 2018 року прийшло більше сімдесяти студентів-першокурсників, які представляли усі факультети нашого університету.

Переможцями олімпіади стали:

• Новіков Владислав Володимирович, ФОАІС, І к. 2 гр.  –  І місце
  • Пойда Катерина Романівна, ФОАІС, І к., 3 гр.  –  ІІ місце
  • Каковкіна Валерія Юріївна, ФТМ, І к.., 2 гр. – ІІ місце
  • Снігур Олег Валерійович, ФФБС, І к.., 3.2 гр. – ІІІ місце
  • Степаненко Наталія Володимирівна, ФМТП, І к., 1 гр. – ІІІ місце
  • Харчук Владислава Миколаївна, ФЕМП, І к., 12 гр. – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів і здобутків у навчанні!

остання редакція 26.12.2018