ФТМ творить добро: студенти відвідали дитячий будинок "Любисток"

З ініціативи соціального сектору РСС ФТМ 8 грудня 2018 року студенти відвідали дитячий будинок "Любисток" та привітали дітей з приходом зими.

Підготовка до зустрічі була клопіткою та водночас приємною, всі охочі могли долучитися до акції, адже на 3 поверсі А корпусу було розташоване місце збору речей та іграшок.

Палаючі очі дітей не залишили байдужими нікого: в одній кімнаті дівчата допомагали малюкам відчути себе юними хіміками та створити мило або свічки своїми руками, адже дитинство – час нових відкриттів, а в іншій – дітлахам було запропоновано безліч загадок та інтелектуальні ігри.

Розлучатися з маленькими янголятами було неймовірно важко, адже найкращий новорічний подарунок - посмішка, сміх та щасливі очі. Ми всі ДЯКУЄМО дітям за те, що їхня щирість нагадує про справжні цінності життя.

ФТМ бажає усім бути щасливими, насолоджуватися кожною миттю життя та пам’ятати, що є хтось, хто потребує вашої допомоги!

Сподіваємося, що в майбутньому на дітей чекає краща доля, безліч посмішок та позитивний настрій!

08.12.2018
остання редакція 17.12.2018