logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Комп’ютерні науки"

Загальна інформація

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2018 р. за № 2637-л "Про проведення акредитаційної експертизи" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 "Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах", з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Комп’ютерні науки" за спеціальністю 122 "Комп’ютерні науки" за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Київському національному торговельно-економічному університеті у період з 17 грудня по 19 грудня  2018 р. працює експертна комісія у складі:

  • голови комісії – Єрохіна Андрія Леонідовича, декана факультету комп’ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки, доктора технічних наук, професора;
  • члена комісії – Колесницького Олега Костянтиновича, доцента кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, кандидата технічних наук, доцента.

19.12.2018
42265
628
остання редакція 19.12.2018
Vega