Спеціалісти КНТЕУ взяли участь у зйомках передачі "Якісне життя" на ТРК "Київ"

Викладачі КНТЕУ є постійними експертами, які дають поради щодо свідомого вибору високоякісних товарів.

Цього разу 25 січня 2019 року доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович взяв участь у зйомках телепередачі "Якісне життя" на ТРК "Київ", де розповів про особливості вибору шоколадного масла.

Також експерт  дав інтерв’ю про особливості рецептури виробництва, показники безпечності та якості даної продукції, цікавинки з історії появи даного продукту.

Споживайте якісне та з користю

остання редакція 25.01.2019