logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Особливості процесу управління розкриває керівник ТОВ «Фортіс Медікал» Яна Волкова

Загальна інформація

Сучасні проблеми менеджменту вивчають студенти КНТЕУ різних спеціальностей та освітньо-професійних програм. Суттєву допомогу в цьому їм надають як професійні викладачі, так і фахівці провідних організацій. Досвід співробітництва та партнерства університету із вітчизняними організаціями різних галузей діяльності набуває обертів. На вимогу часу 13 лютого 2019 року в аудиторії Б-207 на 2-й парі відбулася відкрита лекція керівника компанії Яни Волкової на тему «Особливості процесу управління у вітчизняному підприємстві «Фортіс Медікал», що функціонує у сфері роздрібної торгівлі медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах.

Спілкування спікера зі слухачами відбувалося у форматі дискусії та викликало неабиякий інтерес у молодої та наполегливої до імплементації знань студентської аудиторії. Яна Волкова розповіла про шлях власної кар’єри протягом свого трудового життя, поділилася практичним досвідом побудови ефективних комунікацій, секретами успіху ефективних продажів, зокрема, під час налагодження довгострокових відносин з клієнтами.

На лекції були присутні студенти КНТЕУ 3-го курсу ФТМ та доценти кафедри менеджменту Катерина Кандагура та Вікторія Хмурова, які долучилися до організації зустрічі студентів із професіоналом бізнесу.

Студенти щиро вдячні Яні Волковій за надану цікаву інформацію, цінні поради та настанови, а також викладачам кафедри менеджменту – за організовану зустріч із фахівцем-практиком.

13.02.2019
42265
197
остання редакція 20.02.2019
Vega