logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Навчальний тренінг "Навчальний банк" – знайомство з роботодавцями

Загальна інформація

30 січня 2019 року до студентів факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ 4-го курсу спеціальності "Фінансове посередництво" в рамках проведення тренінгу з дисципліни "Навчальний банк" блоку "Лізингові операції" завітали гості - представники провідної вітчизняної лізингової компанії "VAB Лізинг".

А хто, як не майбутні роботодавці, найкраще розповість про особливості лізингу? Його специфіку? Поділиться власним досвідом та надасть корисні поради?

Так, директор з маркетингу та продажів "VAB ЛізингВолодимир Нечаєв розповів студентам про ключові тенденції розвитку вітчизняного  лізингового ринку та особливості його функціонування в умовах кризи. 

А керівник департаменту по роботі з персоналом Карина Міцик відповіла на питання студентів щодо можливостей розпочати їх кар’єру у "VAB Лізинг" та надала їм особисті цінні рекомендації стосовно першого інтерв’ю при працевлаштуванні.

Кафедра банківської справи дуже вдячна представникам "VAB Лізинг" за зустріч та сподівається на майбутню плідну співпрацю!

30.01.2019
42265
162
остання редакція 15.02.2019
42265