Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 1 березня 2019 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

На конкурс надійшло 74 студентські наукові роботи зі 43 закладів вищої освіти. У складі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» працювали 25 науково‑педагогічних працівників із 15 провідних закладів вищої освіти України.

остання редакція 04.03.2019
Vega