Команда КНТЕУ пройшла до IV етапу змагань XIV Літньої універсіади України з баскетболу дивізіону “Центр” серед чоловічих команд

Протягом 10-13 березня 2019 року на базі спорткомплексу Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського” проходив ІІІ етап змагань XIV Літньої універсіади України з баскетболу.

У змаганнях взяли участь чотири чоловічих команди дивізіону “Центр”: Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), Черкаський національний університет (ЧНУ), Сумський державний університет (СумДу) та Національний технічний університет України “КПІ імені Ігоря Сікорського” (НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”).

Боротьба була запеклою і за результатами ігор до IV етапу змагань увійшли команди, що посіли I та II місця - Черкаський національний університет та Київський національний торговельно-економічний університет. Третьою стала команда Сумського державного університету.

Федерацією баскетболу України було нагороджено переможців та призерів регіональних змагань.

Склад команди:

• Гопкало Олександр ФЕМП -2м курс 1 група
  • Шевченко Сергій ФФБС – 2м 6 група
  • Кушманців Генадій ФТМ -1м 8 група
  • Ханча Микита ФЕМП - 1м курс 4 група
  • Назарина Денис ФМТП - 2м 11 група
  • Заєць Ілля ФМТП – 1 курс 17 група
  • Швець Ярослав ФМТП – 2 курс 11 група
  • Сидорук Олександр ФТМ – 1 курс 12 група
  • Ковальчук Іван ФМТП – 1 курс 9 група
  • Пошабля Андрій ФТМ – 1 курс 18 група
  • Куриленко Владислав ФЕМП – 1м курс 4 група
  • Болдирьов Микита ФМТП – 2 курс 3м (випускник)
  • Рач Валерій ФОАІС – 1 курс 1 група
  • Шестюк Богдан ФМТП – 1 курс 3 група

Щиро вітаємо нашу баскетбольну команду та їх наставника старшого викладача кафедри фізичної культури Єльцова Дениса Сергійовича та бажаємо перемог і надалі!

остання редакція 18.03.2019
Vega