Вузівська студентська наукова конференція з іноземної мови «Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти»

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі вузівської студентської наукової конференції з іноземної мови «Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти», яка відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00 год.

Місце проведення: Київський національний торговельно-економічний університет, аудиторія Б-205.

Метою конференції є конструктивне обговорення іноземною мовою економічних, правових та лінгвістичних проблем суспільства.

Тематичні напрями конференції:

• Глобалізаційні  процеси в сучасному світі.
  • Міждисциплінарні дослідження в науці та освіті.
  • Ефективний міжкультурний дискурс: подолання мовних бар’єрів у контексті професійної діяльності.

Адреса оргкомітету: 02156, Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19, каб. А-214.

Контактний телефон: (044)-531-48-79.

остання редакція 21.03.2019