Загальноуніверситетський тиждень довкілля

У КНТЕУ проходить загальноуніверситетський тиждень довкілля, який триватиме протягом 25-29 березня 2019 року.

До заходів озеленення на чолі з деканами, заступниками деканів та завідувачами кафедр долучилися викладачі та студенти з усіх факультетів.

Рада студентського самоврядування університету та факультетів долучилися до акції усім своїм активом.

Київський національний торговельно-економічний університет є флагманом озеленення та благоустрою території та плекає у студентів любов до навколишнього середовища.

«Зелені» акції є доброю традицією університету. Тож запрошуємо всіх долучитися до свідомого вибору жити в зеленому світі та дихати на повну.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Кожен з вас доклав зусиль, щоб територія нашої Alma mater завжди залишалася квітучою, зеленою та чистою.

остання редакція 01.04.2019