logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція головного лікаря Київського міського центру здоров’я Отто Стойка: «Вся правда про кальяни, вейпи та електронні сигарети»

Загальна інформація

У КНТЕУ відбулась відкрита лекція головного лікаря Київського міського центру здоров’я, експерта ГО «Центр громадянського представництва «Життя» Отто Стойка «Вся правда про кальяни, вейпи та електронні сигарети».

29 березня 2019 року студенти дізналися, що загальноприйнята думка про те, що кальяни, вейпи та електронні сигарети не шкідливі й не викликають звикання, спростовується низкою наукових досліджень.

Адже ці засоби лише змінюють шлях доставки нікотину в організм людини. Під час куріння кальяну дим вологий і охолоджений, тому потрапляє в легені глибше: у любителів сигарет пошкоджуються верхні легеневі частки, а у тих, хто вважає за краще кальян – середні і нижні. Шкідливий навіть не стільки сам нікотин, який потрапляє в організм, а продукти горіння, і не важливо чого – сигарети, кальяну, пластику або листя. Будь-який продукт згоряння – ціла таблиця Менделєєва, і в ньому дуже багато хімічних сполук, які шкодять організму людини.

Щиро дякуємо лектору за розвінчування міфів та надання достовірної інформації про шкоду паління.

29.03.2019
42265
281
остання редакція 02.04.2019
Vega