ХІІ загальноуніверситетський збір вторинної сировини

Київський національний торговельно-економічний університет дотримується екологічно-відповідальної політики та пропагує серед студентства та працівників університету екологічну свідомість.

Уже традиційно в стінах КНТЕУ було проведено загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури).

Організаторами заходу стала рада студентського самоврядування КНТЕУ та Екоклуб КНТЕУ за підтримки адміністрації університету.

Захід, який відбувся 10 квітня, став дванадцятим та показав гарні результати. По завершенні еко-акції було зібрано 2269,8 кг використаної паперової сировини.

Результати ХІІ загальноуніверситетського збору макулатури такі:

Факультети:

• І місце – ФТМ – 1127,25 кг
  • ІІ місце – ФЕМП – 437,2 кг
  • ІІІ місце – ФРГТБ – 268,1 кг
  • ІV місце – ФОАІС – 125,6 кг
  • V місце – ФФБС – 83,3 кг
  • VІ місце – ФМТП – 46,7 кг

Структурні підрозділи::

• І місце  – відділ організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення – 73,1 кг
  • ІІ місце – центр укладання договорів – 30,9 кг
  • ІІІ місце – студмістечко – 19,9 кг

Деканати/кафедри:

• І місце  – деканат ФОАІС 26,3 кг
  • ІІ місце – кафедра міжнародних відносин - 16,6 кг

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали у проведенні заходу!

Будьте свідомими!

остання редакція 12.04.2019