Міжнародна науково-практична інтернет конференція "Фінансово-кредитні системи в умовах зміни ділових циклів" (м. Київ, 15 травня 2019 року).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ПРОГРАМА

ЗБІРНИК ТЕЗ

Для участі у конференції Вам необхідно до 24 квітня 2019 р. зареєструватися за посиланням та надіслати на пошту конференції тези доповіді.

Київський національний торговельно-економічний університет розпочинає набір матеріалів на Міжнародну науково-практичну інтернетконференцію «Фінансово-кредитні системи в умовах зміни ділових циклів», що проходитиме у місті Києві 15 травня 2019 року.

До участі в конференції запрошуються фахівці, науково-практичні працівники, аспіранти та здобувачі закладів вищої освіти.

Кінцевий термін подання матеріалів: 24 квітня 2019 року

Офіційні мови конференції: українська та англійська

Форма проведення конференції:  дистанційна

Секції конференції:
1.     Циклічність економічних процесів: теорії та інструменти оцінювання впливу на фінансово-кредитні системи
2.     Захисна та превентивна системи регулювання діяльності фінансових установ в умовах зміни ділових циклів
3.     Підприємницька ділова активність в бізнес-циклі
4.     Фінансова інклюзія та захист прав споживачів фінансових послуг
5.     Хайп-цикл розвитку фінансових технологій

Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться в інформаційному листі.

остання редакція 15.05.2019